Svářeč CO2 - Slaný - až 185 Kč/hod v čistém

Pro našeho významného klienta přijmeme do svého týmu nové zaměstnance na pozici svářeč s EN 135 do Slaného.

Náplň práce

  • svařování korb na nákladní automobily
  • kombinace tenkých i širokých plechů

Požadujeme

  • praxi ve svařovaní s CO2 alespoň 2 roky
  • platný průkaz EN 135 (zkouška je možná i bez papírů, je třeba si pak papíry nechat vyhotovit), stačí i základní kurz ZK 135-1
  • čtení výkresové dokumentace
  • samostatnost, spolehlivost a flexibilitu
  • ochota práce v třísměnném provozu

PRACOVNÍ ZKOUŠKA

  • svařuje se koutový svár na 8 mm plechu, z jedné strany je skládaný a z druhé strany je napojovaný

Nabízíme

  • dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • nástup možný ihned
  • výborné platové ohodnocení
  • ubytování zdarma - do práce se z ubytovny dá dojíž pěšky, v blízkosti se nachází i autobusová a vlaková stanice
  • ochranné pracovní pomůcky zdarma
  • možná práce i na turnusy
  • vyplácení záloh

V případě, že vás nabídka zaujala zasílejte své životopisy, nebo pro více informací volejte 725 42 77 42.

Firma: Wincott People

Kontakt: Anna Závodná
Oběžná 1086/4
709 00 Ostrava

Telefon: 800 400 499

Místo práce: Slaný

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé